Najnowsze na blogu
Dodatkowe opcje wyposażenia w produktach WoodyU
Opis rozszerzeń w produktach WoodyU

Opis rozszerzeń w produktach WoodyU

 

Balie ogrodowe

 

Izolacja PUR - jest to dodatkowa izolacja, która ma na celu utrzymać dłużej ciepłą wodę. Balia umiejscowiona bezpośrednio na podłożu jest narażona na szybszą utratę ciepła.

 

Przyłącza do zewnętrznej filtracji - jeżeli posiadają Państwo zewnętrzną filtrację piaskową (np. basen ogrodowy z filtrem), mogą Państwo zamówić wykonanie samych przyłączy, do których takowy filtr można podłączyć.

 

Drewno Thermowood - jest to drewno poddawane obróbce termicznej, posiadające dłuższą żywotność i lepszą wytrzymałość na warunki oraz zmiany atmosferyczne (wilgoć itp.). Dla wariantów wykończenia drewnem standardowym zaleca się samodzielną impregnację kilka razy w roku.

 

Masaż powietrzny 12 dysz - jest to system napowietrzania zasilany pompą 800W. Dysze są rozmieszczone równomiernie we wkładzie.

 

Hydromasaż 6 dysz - jest to hydromasaż zasilany pompą 1200W. Dysze są rozmieszczone równomiernie we wkładzie. System hydromasażu wymaga okresowego czyszczenia. Więcej o tym w kolejnym wpisie.

 

Kombinowany system masażu 12 dysz - jest to połączenie wyżej wymienionych masaży. System kombi posiada dwie osobne pompy do sterowania, co za tym idzie dwa osobne pneumatyczne przyciski. Klient może włączyć system powietrzny, hydromasaż lub oba jednocześnie.

 

Izolowana pokrywa - jest to pokrywa wykonana ze styropianu i ekoskóry o grubości ok. 8-10 cm. Jej zadaniem jest dłuższe utrzymanie ciepłej wody.  Doskonale sprawdza się w okresie zimowym w połączeniu z izolacją PUR.

 

Filtracja piaskowa - filtr piaskowy, który jest ukryty w drewnianym boksie po zewnętrznej stronie. Wymaga niewielkiej dodatkowej powierzchni w ogrodzie. Jego zadaniem jest oczyszczanie wody, szczególnie dobrze sprawdza się w obiektach publicznych.

 

Stal kwasoodporna AISI316 - jest to stal, która jest odporna na korozje. Dokupienie tego rozszerzenia dla pieców zalecamy wszystkim klientom, ponieważ mogą wtedy Państwo używać różnego rodzaju chemikaliów takich jak środki przeciwko zamarznięciu wody, chlor, sól.

 

Dodatkowy metr komina - jest to dołożenie dodatkowej rury długości 1m. Jeśli klient ma w planach zabudowanie balii pod np. wiatą i chce mieć dłuższy komin na wyprowadzenie go poza obręb wiaty, jest to właśnie wariant dla niego.

 

Osłona komina - w przypadku pieca zintegrowanego pokrywa jest w cenie. W przypadku pieców zewnętrznych jest to opcja dodatkowo płatna. Jej zadaniem jest osłona komina przed oparzeniem oraz bezpośrednim kontaktem. Zalecana, jeśli w domu są małe dzieci, gdyż chroni przed poparzeniami.

 

Obrazek LED na boku - jest to obraz podświetlany LED-em, wycięty na arkuszu blachy. Umożliwiamy gotowe wzory (dostępne w załączonym pliku oraz galerii produktów) lub przygotowanie wzoru na życzenie klienta.

 
 

Jacuzzi, baseny

 
 

Generator ozonu - jego zadaniem jest oczyszczanie wody z różnego rodzaju grzybów i bakterii oraz wspomaganie relaksu poprzez kąpiel ozonową.

 

Oświetlenie LED - oprócz nadania klimatu wspomaga relaks poprzez chromoterapię.

 

Bypass - gotowe przyłącze do pompy ciepła, którym możemy sterować odpowiednim obiegiem wody (przez filtr i pompę ciepła lub przez sam filtr).

 

Hydromasaż - zasilane pompą wodną.

 

Masaż powietrzny - zasilane kompresorem.

 

 

Pliki (1)

Fotowoltaika

Oferta specjalna

Jeżeli prowadzisz biznes w postaci domków letniskowych lub innej agroturystyki. Posiadasz lub planuje zakup kilka produktów z kategorii domowego spa, zainwestuj w panele, by nie płacić za prąd oraz osiągnąć maksymalne zyski.

Zobacz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl