Najnowsze na blogu
Jakie podłoże na balie ogrodową?
Podłoże na balie ogrodową

Jakie podłoże na balie ogrodową? 

 

Zanim zakupisz balie, warto się zastanowić nad jej umiejscowieniem. Z doświadczenia wiemy, że klienci czasem potrzebują kilku tygodni na przygotowanie gruntu pod "banie".

 

Podłoże powinno być twarde oraz stabilne. Może być to taras zarówno z płytek, jak i drewna, kostka brukowa, wylewka lub płyty z betonu. Jeśli chodzi o rozmiar przygotowywanego gruntu, trzeba najpierw wiedzieć jaki rodzaj balii zamierzają Państwo zakupić. 

 

Balia z piecem wbudowanym może mieć całkowitą średnicę 205 lub 225 cm więc podłoże zalecane jest o takich właśnie wymiarach z kilkunastoma centymetrami zapasu. Jeśli chodzi o piec zewnętrzny, to trzeba przeznaczyć trochę więcej miejsca w ogrodzie. Do całkowitej średnicy 205 lub 225 cm należy doliczyć ok. 60 cm pieca i dodać zalecany zapas wedle uznania.

 

Fotowoltaika

Oferta specjalna

Jeżeli prowadzisz biznes w postaci domków letniskowych lub innej agroturystyki. Posiadasz lub planuje zakup kilka produktów z kategorii domowego spa, zainwestuj w panele, by nie płacić za prąd oraz osiągnąć maksymalne zyski.

Zobacz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl