Formy i koszty dostawy

Jakie są formy dostawy w WoodyU - Twoje domowe SPA?  

 
 
 
Balie ogrodowe - wysyłka na palecie. Jeśli klient zamówił wariant z piecem zewnętrznym, wtedy są to dwie palety jedna z piecem i druga z balią. W przypadku rozładunku produkt musi być zdejmowany ze szczególną ostrożnością oraz umiejscowiony na twardym, stabilnym gruncie.
 
Sauny - wysyłka na lawecie lub autem z HDS. W przypadku zwykłej lawety rozładunek jest po stronie klienta. Produkty muszą być rozładowywane ze szczególną ostrożnością oraz umiejscowione na twardym, stabilnym gruncie.
 
Jacuzzi - przyjeżdżają na palecie lub lawecie. Rozładunek jest po stronie klienta. Produkty muszą być ściągane ze szczególną ostrożnością oraz umiejscowione na stałym, stabilnym gruncie.
 
Baseny - wysyłka na lawecie lub autem z HDS. W przypadku zwykłej lawety rozładunek jest po stronie klienta. Produkty muszą być rozładowywane ze szczególną ostrożnością oraz umiejscowione na twardym, stabilnym gruncie.
 
 

Koszt dostawy:

Rodzaj asortymentu: Koszt wysyłki paletowej:
Balie drewniane z wkładem 950 zł
Jacuzzi 600 zł
Basen standardowy 1500 zł
Basen XL 1900 zł
 
HDS transport z rozładunkiem, wyceniany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Szacowany minimalny koszt to kwota 2500 zł
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl