Najnowsze na blogu
Czy warto kupić Balię Ogrodową z piecem na drewno ?
Czy warto kupić Balię Ogrodową z piecem na drewno ?

Istnieje wiele różnych rodzajów pieców, które mogą być stosowane do podgrzewania wody w balii ogrodowej. Wybór odpowiedniego pieca zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar balii i ilość wody, indywidualne preferencje co do jego stylu i wyglądu oraz pracochłonność przy jego obsłudze. W tym artykule poznasz rodzaje pieców opalanych drewnem, oraz główne wady i zalety ich stosowania.

czytaj całość »
Jakie podłoże na balie ogrodową?
Podłoże na balie ogrodową

Zanim zakupisz balie, warto się zastanowić nad jej umiejscowieniem. Z doświadczenia wiemy, że klienci czasem potrzebują kilku tygodni na przygotowanie gruntu pod "banie". Podłoże powinno być twarde oraz stabilne. Może być to taras zarówno z płytek, jak i drewna, kostka brukowa, wylewka lub płyty z betonu. 

 

 

czytaj całość »
Pompa obiegowa w jacuzzi - do czego służy i jak działa?
Pompa obiegowa w jacuzzi - do czego służy i jak działa?

Grzałka 3kW, która jest domyślnie w cenie podstawowej jacuzzi, załącza się dopiero w trakcie użytkowania hydromasażu. Może to być dobrym rozwiązaniem, jeśli klient rozbudowuje jacuzzi dodatkowo o piec na drewno. Jeśli natomiast piec nie jest brany pod uwagę jak zrobić grzanie wody niezależne od systemu hydromasażu?

 
czytaj całość »
Fotowoltaika

Oferta specjalna

Jeżeli prowadzisz biznes w postaci domków letniskowych lub innej agroturystyki. Posiadasz lub planuje zakup kilka produktów z kategorii domowego spa, zainwestuj w panele, by nie płacić za prąd oraz osiągnąć maksymalne zyski.

Zobacz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl